KONST / Litografier / Färglitografi 16773654
nr 1677 3654
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 190/260, beridna högvakten vid Stockholm slott, 55x67 cm, yttermått inklusive ram: 72x84 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 februari 2025
kl 19:29:13
31/1 23:28:01
300 kr
2/2 10:27:17
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson